• Česky
 • Slovensky
 • English
 • Deutch

Proč si vybrat právě nás?

Víme, že vaše data jsou pro vás důležitá. Jejich záchranu tak budete chtít svěřit jen tomu, kdo má nejlepší předpoklady je obnovit. Doporučujeme přečíst: Jak správně vybrat firmu na záchranu dat.

 1. Jsme největší laboratoř na záchranu dat v ČR
  Profesionální záchrana dat se nedá dělat v kanceláři. Pro obnovu dat využíváme náš cleanroom (bezprašná místnost se vstupem přes vzduchovou sprchu) o rozloze 200m2. Používáme špičkové vybavení v ceně miliónů kč. Viz Naše laboratoř.
   
 2. Máme mnohaleté zkušenosti 
  Záchraně dat se věnujeme více než 15 let. Naši technici byli zaškoleni v největší jihokorejské laboratoři. Zúčastňujeme se mezinárodních konferencí o záchraně dat, neustále sledujeme nejnovější trendy a vyvíjíme i vlastní zařízení a postupy pro maximální úspěšnost při obnově vašich dat. Máme možnost naše kroky konzultovat se zahraničními laboratořemi.
   
 3. U nás jsou vaše data v bezpečí
  V procesu záchrany dat i poté, co jsou vaše data obnovena, dodržujeme nejen zákony o ochraně osobních údajů, ale zachováváme přísná firemní pravidla pro práci s vašimi daty. Jsme certifikováni NBÚ pro přístup k utajovaným informacím dle zákona č. 412/2005 Sb. Garantujeme maximální diskrétnost. Více o zpracování dat zdeNaše prostory jsou vybaveny kamerovým systémem se záznamem, alarmem s napojením na pult centrální ostrahy i požárními čidly s napojením přímo na hasičský sbor. Dodávka elektřiny je zálohována UPS zdroji a dieselovým agregátem.

 4. Tisíce spokojených zákazníků
  Každý rok úspěšně zachráníme data ze stovek disků, paměťových karet a jiných médií. Od rodinných fotografií, studentských prací, firemních dokumentů až po účetnictví a data z mnohaletých výzkumů. Mezi naše zákazníky patří běžní uživatelé, malé i větší firmy, nadnárodní korporace, banky, státní správa. 
  Viz Reference.
   
 5. Společenská odpovědnost
  Z každé zakázky věnujeme část na charitativní projekty.
Sídlo společnosti ELSINKlonovací pracoviště Oprava PCB

Co zachraňujeme a jak to funguje?

Pevné disky, RAID pole, NAS, USB flash disky, paměťové karty, disky DVD rekordérů a videokamer, SSD disky.

 1. Kontakt

  Kontaktujte nás
  737 000 112
  zachrana@data112.cz
  nebo použijte
  chat

 2. Doprava

    

   

  Zařízení můžete
  přinést, zaslat,
  nebo jej u vás
  zdarma vyzvedneme.

      

    

 3. Diagnostika

   

  Zdarma zjistíme
  rozsah poškození
  a možnost
  získání vašich dat.

 4. Záchrana

  Záchrana dat
  proběhne po vašem
  souhlasu. Dohodnutá
  cena není nikdy
  překročena

   

 5. Předání

  Vaše zachráněná
  data vám předáme
  dohodnutým
  způsobem.

Webové stránky od BARTON STUDIO