• Česky
 • Slovensky
 • English
 • Deutch

O nás

Záchranu dat pod značkou DATA112 poskytuje firma Elsin.

                 


ELSIN spol. s r.o. (Electronic Services & Solutions) byla založena v roce 2005 jako evropské středisko pro služby v oboru špičkových technologií zaměřených zvláště na záchranu dat a servis náročných mikroelektronických výrobků.

Historie

Firmu ELSIN jsme založili před patnácti lety spolu s otcem Zdeňkem a jihokorejskou společností Computer & Communication. Zdeněk měl zkušenosti s managementem velkých firem (Škoda, Panasonic, Inventa ,...), já pracoval jako IT specialista a záchranu a obnovu dat jsem poskytoval již před rokem 2000 (pod značkou Savedata). Korejská firma C&C je největší laboratoří na záchranu dat v Jižní Koreji.

V roce 2005 jsme v 7 lidech s několikamiliónovým úvěrem na investici do špičkového vybavení zahájili činnost v prostorách podnikatelského inkubátoru BIC v Plzni a naši technici odjeli na měsíční výcvik do Jižní Koreje.

Elsin 2005

Postupně jsme získávali více zakázek, posilovali náš pracovní tým a neustále zdokonalovali postupy a vybavení.

V roce 2010 jsme se přestěhovali do nových prostor v logistickém areálu Loguran v průmyslové zóně Borská pole, kde jsme na celkové ploše přes 800m2 vybudovali zřejmě nejlépe vybavenou laboratoř na záchranu dat v ČR o rozloze 100m2.

Záchrana dat

V roce 2016 jsme se přestěhovali do současných prostor, které jsou ještě vhodnější pro naše zákazníky. Poloha nového sídla a plocha přes 1200m2 nám poskytuje výborné zázemí.

Záchrana dat

V bezprašné místnosti o ploše 180m2 se vstupem přes vzduchovou sprchu každý den zachraňujeme vaše důležitá data. Výsledkem je rostoucí spokojenost našich zákazníků a rovněž stále se zvětšující počet firem, pro které zpracováváme zakázky pod jejich jménem.

25 kvalifikovaných zaměstnanců v přátelské atmosféře rodinné firmy poskytuje našim zákazníkům ten nejlepší profesionální servis.

Přestože se již osobně neúčastním technických činností při vlastní záchraně dat, udržuji si stále přehled a zakázky, které není možno z nějakého důvodu úspěšně dokončit, procházejí mojí autorizací.
Ručím tak za to, že pro záchranu vašich dat učiníme opravdu maximum.

Jiří Sluka

Jiří Sluka
ředitel

Co zachraňujeme a jak to funguje?

Pevné disky, RAID pole, NAS, USB flash disky, paměťové karty, disky DVD rekordérů a videokamer, SSD disky.

 1. Kontakt

  Kontaktujte nás
  737 000 112
  zachrana@data112.cz
  nebo použijte
  chat

 2. Doprava

    

   

  Zařízení můžete
  přinést, zaslat,
  nebo jej u vás
  zdarma vyzvedneme.

      

    

 3. Diagnostika

   

  Zdarma zjistíme
  rozsah poškození
  a možnost
  získání vašich dat.

 4. Záchrana

  Záchrana dat
  proběhne po vašem
  souhlasu. Dohodnutá
  cena není nikdy
  překročena

   

 5. Předání

  Vaše zachráněná
  data vám předáme
  dohodnutým
  způsobem.

Webové stránky od BARTON STUDIO